Znajdujecie się Państwo na stronie Spółki zo.o. założonej pod koniec 2014 r., która z racji swoich daleko idących korzeni jest obecnie czołowym producentem różnorakich produktów dla gołębi. Chcąc przedstawić pokrótce naszą działalność w owej dziedzinie pragniemy zaznaczyć, iż gołębie towarzyszyły nam od pokoleń. Nasi krewni od 1988 r. należą do Polskiego Związku Hodowli Gołębi Pocztowych, prowadziliśmy sklep, byliśmy wystawcami na wystawach ogólnopolskich, oraz olimpiadach gołębi pocztowych. Przez lata otaczaliśmy się ludźmi, którym tematyka gołębi była bardzo bliska, zajmowała ich czas zarówno jako pasja jak i praca.

Dziś jako firma z ogromnym doświadczeniem zajmujemy się szeroko pojętym poszukiwaniem i tworzeniem najlepszej jakości produktów, które idealnie sprawdzą się w Państwa hodowlach. W związku z tym, że gołębie były, są i będą w naszych sercach głównym celem naszej spółki jest dostarczanie Wam produktów bezpiecznych o niepodważalnej wysokiej jakości.

Oprócz zadowolenia naszych klientów bardzo zależy nam na tym, aby nadal uszczęśliwiać niedoceniane w Polsce gołębie pocztowe i rasowe. Wysoka jakość sprzedawanych przez nas produktów ściśle wiąże się z naszymi zamiarami, a także mottem ,,Tylko wysoka jakość’’, które w hodowli gołębi, jak także dużej wiedzy na temat tych ptaków ma ogromne znaczenie.

Z całą odpowiedzialnością podpisujemy się pod wszystkimi naszymi produktami. Ich tworzenie bowiem nie jest przypadkowe, ale w oparciu o lata edukacji w zakresie bezpośredniego obcowania z gołębiami, lotowaniu w PZHGP, jak również Klubie Kopernik. Kolejną zaletą w kwestii rozwoju firmy bez wątpienia są wieloletnie kontakty z hodowcami w Polsce, Słowacji, Czech, oraz państw zachodnich. Wszystko to tworzy wielką księgę naszej historii z gołębiami w roli głównej.

Faktem jest, iż cały czas zamierzamy się rozwijać. Ulepszanie środków, jak też wprowadzanie mnóstwo innych innowacyjnych rozwiązań, to droga do doskonałości w tej branży. Obecnie jesteśmy na etapie starań o koncesję, która umożliwiłaby nam bycie dystrybutorem leków weterynaryjnych i producentem jednocześnie. Kadra wykwalifikowanych pod kątem weterynarii pracowników, jakich zatrudniamy niewątpliwie jest znacząca. Wspólnie pragniemy wychodzić na przeciw oczekiwaniom hodowców, dla których podobnie jak dla nas gołębie odgrywają ważną rolę w życiu i zajmują swoje miejsce w sercu.